Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Image
ro: Imagine

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fişiere permise

en: File MIME
ro: Fișier MIME

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere
