Media entity image (8.x-1.4-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Image
mn: Зураг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
