Media Entity Image EXIF (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Camera model
fr: Modèle d'appareil photo
