Media Entity Image EXIF (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média
