Media Entity Image EXIF (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア
