Media Entity Image EXIF (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа
