Media Entity Image EXIF (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia
