Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Media
bg: Медия

en: Operation
bg: Действие

en: Convert
bg: Преобразуване
