Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Media
et: Meedia

en: Operation
et: Operatsioon

en: Convert
et: Teisenda

en: - Select -
et: - Vali -
