Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Media
hr: Mediji

en: Operation
hr: Operacija

en: Convert
hr: Pretvori

en: - Select -
hr: - Odaberi -
