Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Convert
is: Umbreyta

en: - Select -
is: - Velja -
