Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Media
oc: Mèdia

en: Operation
oc: Operacion

en: Convert
oc: Convertir

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
