Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Media
hi: मीडिया

en: Operation
hi: काम

en: Convert
hi: रूपान्तरण करना

en: - Select -
hi: - चुनें -
