Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Media
hu: Média

en: Operation
hu: Művelet

en: Convert
hu: Átalakítás

en: - Select -
hu: - Választás -
