Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Operation
sv: Funktion

en: Convert
sv: Konvertera

en: - Select -
sv: - Välj -
