Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Convert
cy: Trawsnewid
