Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Operation
ku: کردار

en: Convert
ku: وەرگێڕە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
