Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Convert
my: ပြောင်းရန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
