Media Entity Imagemagick (8.x-2.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Media
vi: Phương tiện

en: Operation
vi: Thao tác

en: Convert
vi: Biến đổi

en: - Select -
vi: - Chọn -
