Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Media
ca: Multimèdia

en: Operation
ca: Operació

en: Convert
ca: Converteix

en: - Select -
ca: - Selecciona -
