Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Media
fr: Média

en: Operation
fr: Opération

en: Convert
fr: Convertir

en: - Select -
fr: - Sélectionner -
