Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Media
gl: Medios

en: Operation
gl: Operación

en: Convert
gl: Convertir

en: - Select -
gl: - Seleccione -
