Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Media
sk: Médiá

en: Operation
sk: Operácia

en: Convert
sk: Konvertovať

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
