Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Media
tr: Medya

en: Operation
tr: İşlem

en: Convert
tr: Dönüştür

en: - Select -
tr: - Seçin -
