Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Operation
da: Handling

en: Convert
da: Konvertér

en: - Select -
da: - Vælg -
