Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Convert
fi: Käännä

en: - Select -
fi: - Valitse -
