Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Operation
id: Operasi

en: Convert
id: Konversikan

en: - Select -
id: - Pilih -
