Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Media
th: สื่อ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
