Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Media
uk: Медіа

en: Operation
uk: Дія

en: Convert
uk: Перетворити

en: - Select -
uk: - Виберіть -
