Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Media
be: Мультымедыя

en: Operation
be: Аперацыя

en: - Select -
be: - Выбраць -
