Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Convert
eu: Bihurtu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
