Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Media
fa: رسانه

en: Operation
fa: عملکرد

en: Convert
fa: تبدیل

en: - Select -
fa: - انتخاب -
