Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
