Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Media
lv: Multivide

en: Operation
lv: Operācija

en: Convert
lv: Konvertēt

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
