Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Operation
ro: Operație

en: Convert
ro: Convertire

en: - Select -
ro: -Selectați-
