Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Operation
ta: செயல்

en: Convert
ta: மாற்று

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
