Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Media
ar: ميديا

en: Operation
ar: عملية

en: Convert
ar: تحويل

en: - Select -
ar: - اختر -
