Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Media
de: Medien

en: Operation
de: Aktion

en: Convert
de: Konvertieren

en: - Select -
de: - Auswählen -
