Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Media
es: Multimedia

en: Operation
es: Operación

en: Convert
es: Convertir

en: - Select -
es: - Seleccionar -
