Media Entity Imagemagick (8.x-3.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Operation
pl: Czynność

en: Convert
pl: Konweruj

en: - Select -
pl: - Wybierz -
