Media entity Instagram (3.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Add
id: Tambah

en: Add @type
id: Tambahkan @type

en: Maximum width
id: Lebar maksimum

en: Thumbnail width
id: Lebar thumbnail

en: Thumbnail height
id: Tinggi thumbnail
