Media entity Instagram (3.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Add
el: Προσθήκη

en: Visible
el: Ορατό

en: Media
el: Μέσα

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος
