Media entity Instagram (3.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)
