Media entity Instagram (3.0.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Add
vi: Thêm

en: Visible
vi: Hiện

en: Media
vi: Phương tiện

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Add @type
vi: Thêm @type

en: Maximum width
vi: Chiều rộng tối đa
