Media entity Instagram (3.0.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Media
ne: मिडिया

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
