Media entity Instagram (3.0.7) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Add
ja: 追加

en: Visible
ja: 表示

en: Media
ja: メディア

en: Hidden
ja: 非表示

en: Add @type
ja: @typeを追加

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: Thumbnail width
ja: サムネイルの幅

en: Thumbnail height
ja: サムネイルの高さ

en: Resource type
ja: リソースタイプ

en: Instagram
ja: インスタグラム
