Media entity Instagram (3.0.7) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Add
lv: Pievienot

en: Visible
lv: Redzams

en: Media
lv: Multivide

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Thumbnail width
lv: Sīktēla platums

en: Thumbnail height
lv: Sīktēla augstums

en: Instagram settings
lv: Instagram iestatījumi
