Media entity Instagram (3.0.7) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Add
nl: Toevoegen

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Thumbnail width
nl: Miniatuurbreedte

en: Thumbnail height
nl: Miniatuurhoogte

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID

en: App ID
nl: App-ID

en: Resource type
nl: Brontype

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
nl: Kon de externe URL niet ophalen (@url).

en: The name of the author/owner
nl: De naam van de auteur/eigenaar

en: The name of the provider
nl: De naam van de provider

en: The URL of the provider
nl: De URL van de provider

en: Default name of the media item
nl: Standaard naam van het media-item

en: Local URI of the thumbnail
nl: Lokale URI van het miniatuurvoorbeeld

en: The width of the resource
nl: De breedte van de bron

en: The HTML representation of the resource
nl: De HTML-weergave van de bron
