Media entity Instagram (3.0.7) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Add
pl: Dodaj

en: Visible
pl: Widoczny

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Thumbnail width
pl: Szerokość miniaturki

en: Thumbnail height
pl: Wysokość miniaturki

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Resource type
pl: Typ zasobu

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
pl: Próba pobrania z zewnętrznego adresu URL nie powiodła się (@url).

en: The name of the author/owner
pl: Nazwa autora/właściciela

en: The name of the provider
pl: Nazwa dostawcy

en: The URL of the provider
pl: Adres URL dostawcy

en: Default name of the media item
pl: Domyślna nazwa elementu miediów

en: Local URI of the thumbnail
pl: Lokalny adres URI miniaturki

en: The width of the resource
pl: Szerokość zasobu

en: The HTML representation of the resource
pl: Reprezentacja zasobu w postaci HTML
