Media entity Instagram (3.0.8) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Add
ca: Afegeix

en: Media
ca: Multimèdia

en: Hidden
ca: Ocult

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Resource type
ca: Tipus de recurs

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ca: No es pot recuperar la URL remota (@url).

en: The name of the author/owner
ca: El nom de l'autor/propietari
